مسواک زدن اسرائیل انقلاب انقلابی ایران

مسواک زدن: اسرائیل انقلاب انقلابی ایران اسلام اسلامی مرگ بر اسرائیل اهداف نظام

گت بلاگز وب‌گردی روی فشنگ فوت بر اسرائیل می نویسیم / غیب‌پرور

چگونه است که بعضی بعد از دیدن دشمنی رژیم اشغالگر می‌گویند روی موشک فوت بر اسرائیل نوشتند، ما روی فشنگ‌ها نیز این شعار را می‌نویسیم آیا که اسرائیل دشمن مهم اسلام هست.

روی فشنگ فوت بر اسرائیل می نویسیم / غیب‌پرور

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، مدیر شرکت بسیج مستضعفین با بیان اینکه نابودی رژیم صهیونیستی از اهداف مهم نظام هست، گفت: چگونه است که بعضی بعد از دیدن دشمنی رژیم اشغالگر می گویند روی موشک فوت بر اسرائیل نوشتند، ما روی فشنگ ها نیز این شعار را می نویسیم آیا که اسرائیل دشمن مهم اسلام است.
سردارغلامحسین غیب پرور مدیر شرکت بسیج مستضعفین در نخستین سالگرد شهدای خان طومان که در مصلی امام خمینی(ره) مرکز مازندران برگزار شد با بیان اینکه با طلوع اسلام عالم بشریت جان دوباره گرفت و پیامبر، اسلام را به همه نسل ها هدیه داد، اظهار داشت: دشمن های اسلام در وقت حیات ایشان در حال ستیز با اسلام بودند و در دوران امام علی(ع) هم کینه توزی خود را ادامه دادند.
سردار غیب پرور با بیان اینکه تلاش در ایجاد نفاق در جبهه اسلام دائمی و مستمر بود، گفت: علی(ع) که عدالت مجسم است در محراب شهید شد.

عبارات مهم : اسرائیل – انقلاب

وی اضافه کرد: به حدی جو بر مردم سنگین بود که حتی علی (ع) را فرد بی‎نماز تلقی کردند و کینه و واکنش‌ها نامناسب با ائمه اطهار و دیگر رهبران الهی را ادامه دادند.
رئیس شرکت بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه جبهه ظلم از روز ازل تلاش کرده تا ضربه ای سنگین به پیکر اسلام وارد کند، گفت: بی مهری نسبت به نیروهای اسلام در طول تاریخ اسلام ادامه پیدا کرده است.
رئیس بسیج مستضعفین با اعلام اینکه مردم کشور عزیزمان ایران اسلامی امام راحل را تنها نگذاشتند و همواره در کنار ایشان بودند ادامه داد: اسلام بعد از قرن ها به واسطه انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران درخشید، ولی آیا دشمن و کینه توزی دشمن کم کردن یافته است؟.
وی با بیان اینکه رژیم صهیونستی به تاسی از آل یهود روز به روز به دشمنی های خویش ادامه داده، یادآور شد: چگونه است که بعضی بعد از دیدن دشمنی رژیم اشغالگر می گویند روی موشک فوت بر اسرائیل نوشتند، ما روی فشنگ ها هم می نویسیم، در حقیقت محو اسرائیل آرزوی بزرگ ما است و یک راهبردی است که خدشه ای به آن وارد نیست، این یک پایمردی می خواهد.
سردارغیب پرور فوت بر اسرائیل را یک حرف راهبردی دانست و بیان کرد: همه آزادگان دنیا مفتخرند که ما به حدی قدرت یافتیم که سینه به سینه دشمن قرار گرفتیم این چه حرفی است که این همه دستاورد نظام را جهت گرفتن رای زیر سؤال ببرند.
وی با تاکید بر اینکه عنوان نبرد ما با اسرائیل قابل معامله نیست و هیچ کس در این عرصه وارد نشود، یادآور شد: کدام انسان شک دارد که سرچشمه جنایات فلسطین و لبنان در اسرائیل نیست،چه کسی باور می کند که دست حاکمان عرب با اسرائیل در یک کاسه نیست؟.
رئیس شرکت بسیج مستضعفین با اعلام اینکه دشمنی یهود با اسلام عوض کردن نکرده هست، گفت: در این دوران در جنگ هشت ساله موفق به جلوگیری از توسعه اسلام نشدند، از مازندران 10 هزار و 400 شهید جهت مبارزه با دشمن صف کشیدند، در همین شهر ساری خانواده داریم که سه شهید دارد.
وی با اشاره به اینکه خانواده شهدا مردانه به میدان آمدند و در هشت سال دفاع مقدس با وجود تلاش نتوانستند به مردم کشور عزیزمان ایران غالب شوند لذا کینه توزی ها را در اقتصادی و بخش فرهنگ ادامه دادند، یادآور شد: میلیاردها دلار هزینه کردند از طریق اینترنت به مقدسات ما هجمه کردند، به بهانه حکومت به بشار اسد حمله کردند تا به کشور عزیزمان ایران اسلام برسند، با نام اسلام به جنگ مسلمانان رفتند، آیا ما شک داریم که گروه تکفیری همان حرمله های دوران عاشورا هستند.
سردار غیب پرور با اعلام اینکه راه شهدای مدافعان حرم ادامه دارد و رمز و راز مبارزه با صهیونیست را می بایست در جوان های برومند جست وجو کرد، اضافه کرد: همین امروز چند نفر از فرزند های قدیمی دوران دفاع مقدس از من خداحافظی کردند و در میدان سوریه حضور پیدا کردند.
وی با بیان اینکه فرزند شهید کابلی راست قامت سینه سپهر می کند و بیانیه می خواند، این بیانیه نشان دهنده این است که یک نسل جوانی است که پای اسلام و رهبری ایستاده هست، گفت: مردم کلاه خودتان را قاضی کنید، آیا این شهدای که تصویر ارزش اینجاست مایه افتخار امام عصر(عج) نیستند.
سردار غیب پرور با اشاره به اینکه مردم به احترام شهدا در این مراسم حضور پیدا کردند و ما اعتقاد داریم شهدا حیات دارند، بلکه نزد خدا روزی می خورند و در این جلسه حاضر هستنداضافه کرد: ترجمه رهرو شهیدان بودن این است که کلام سیدعلی خامنه ای آویزه گوش مان کنیم.
رئیس بسیج مستضعفین با اعلام اینکه راه شهدا تبعیت پذیری از رهبری فرزانه انقلاب هست، اظهار کرد: راه شهدا پاسداری از خون شهدا هست، ای کاش مردم در روز دهم محرم بودید و این جریان تلخ عاشورا اتفاق نمی افتاد، ولی مردم کشور عزیزمان ایران اسلامی در حال پاسداری از اسلام هستند.
وی گفت: راه تدام انقلاب اسلامی این است که انقلابی باشیم و شرط حفظ انقلاب حضور ما در صحنه است لذا اجازه نمی دهیم انقلاب را با کسی معامله کنند. ما پذیرفتیم که عمر ما در برهه حساس قرار دارد، ما تا جان داریم از انقلاب و رهبر اطاعت می کنیم.
منبع:پایگاه خبری پرس
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اسرائیل | انقلاب | انقلابی | ایران | اسلام | اسلامی | مرگ بر اسرائیل | اهداف نظام

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz